Cofnij

Pomóżmy dzieciakom!

Gdańska Organizacja Turystyczna włączyła się aktywnie w projekt Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Towarzystwa Nasz Dom, „Wracamy do Ogrodu”.

 Już 23 maja o godz. 9.30 zbieramy się w placówce rodzinnej „Dom nad Jarem” (Gdańsk, ul. Nad Jarem 31b) aby pomóc w pracach przy utrzymaniu obiektu. Zapraszamy wszystkich chętnych!

To już kolejna edycja akcji, podczas której, przedstawiciele lokalnej branży oraz władz wspierają najbardziej potrzebujące placówki w Polsce. Do tej pory wsparcie otrzymały: Warszawa, Kraków, Wrocław, Przemyśl, teraz pora na Gdańsk.

Inicjatywa ma na celu pomoc rodzinnym domom dziecka poprzez organizację akcji remontowych i różnorodnych atrakcji dla ich wychowanków. Towarzystwo Nasz Dom w tym roku wytypowało „Dom nad Jarem” z Gdańska. Chcielibyśmy spełnić marzenia podopiecznych z tej placówki i zapewnić niezapomniane chwile, na które niestety, bez wsparcia nie mogą liczyć. Dzięki współpracy lokalnych społeczności wspólnie możemy pomóc i zapewnić dzieciom wspaniałe wspomnienia. Podczas gdy dzieci będą cieszyły się atrakcjami w Gdańsku oraz w Pomlewie (Hotel Kozi Gród) my przystąpimy do pracy.

Na miejscu podzielimy sią na 3 grupy: stolarską, ogrodniczą oraz budowlaną i postaramy się wykonać tyle prac ile tylko możemy przez około 8 godzin.

W akcję włączyła się już Castorama, OBI, Hotel Kozi Gród, Movement Arena, Reborn Dance Studio, Miasto Gdańsk, MPA Poland, Leroy Merlin, Vivadental, Ogrodnictwo Jaśmin Remigiusz Bodel, PitStop Gdańsk. Swój udział potwierdził zastępca prezydenta Pan Piotr Kowalczuk.

Wciąż jeszcze jest szansa na zostanie partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych wsparciem naszych działań prosimy o kontakt z Anną Marzec z Gdańskiej Organizacji Turystycznej (tel. 888-163-610).

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy, a jednocześnie zachęcamy każdego do udziału. Wystarczy pojawić się w Domu nad Jarem w poniedziałek, 23 maja o 9.30 w stroju do pracy i zaczynamy!

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska
ul. Marynarki Polskiej 71, 76-270 Ustka

tel/fax: (59) 814 71 70

e-mail: biuro@lot.ustka.pl

Numer Konta:
78 9315 0004 0000 0068 2000 0010

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Ustka” i Ziemia Słupska
Strona współfinansowana z środków Gminy Miasto Ustka