Dożynki Województwa Pomorskiego 2015
Program imprezy obejmie również:
- Występy lokalnych artystów
- Ekspozycje firm uczestniczących w Dożynkach Województwa Pomorskiego
- Stoiska kół gospodyń wiejskich z powiatu słupskiego
- Pokaz płodów rolnych
- Pokaz starych sprzętów rolniczych
- Bezpłatne zwiedzanie wystaw muzealnych .
Corocznym zwyczajem w programie wydarzenia zaplanowano Wojewódzki Konkurs na Wieniec Dożynkowy (Regulamin Konkursu do pobrania tutaj: http://podr.pl/wojewodzki-konkurs-na-wieniec-dozynkowy/).
Informujemy również, iż Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem „Dożynek Województwa Pomorskiego”.
Więcej informacji o sponsorze:
W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM S.A. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy z zakresu odpowiedzialnych inwestycji i ekologii.
Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM S.A. za mieszkańców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region stał się znaczącym beneficjentem wdrażanych projektów.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W latach 2009–2014 GAZ-SYSTEM S.A. realizował plan inwestycyjny polegający na budowie ponad 1200 km nowych gazociągów przesyłowych. Najważniejsze z nich powstały w północno-zachodniej i środkowej Polsce. Rozbudowa sieci gazociągów może stanowić ważny element Korytarza Gazowego Północ-Południe integrującego rynki gazu ziemnego w krajach Europy Środkowej. Inwestycje zrealizowane przez GAZ-SYSTEM S.A. oraz usługa wirtualnego rewersu na gazociągu jamalskim pozwoliły na istotne poprawienie bezpieczeństwa energetycznego Polski, poprzez zwiększenie technicznych możliwości importowych z kierunku innego niż wschodni do 90% realizowanego importu (do 2011 r. było to 9%).